KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052204
nr 1405 2204
BrittMari Jacobson
(1918-1992), Sverige
Oljemålning, "Hetta", Monogramsignerad, Daterad -60. Olja på duk, 62x99, yttermått inklusive ram: 67x104 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:25:06
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
BrittMari Jacobson
Läs mer om BrittMari Jacobson